Нарада з фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству, захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства»

Дата: 29.07.2021 15:23

Центром надання соціальних послуг Доброславської селищної ради 28 липня 2021 року з метою підвищення рівня знань з питань надання соціальних послуг було проведено робочу нараду з фахівцями із соціальної роботи та соціальними робітниками на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству, захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства».

На робочій зустрічі обговорили види насильства (фізичне, психологічне, сексуальне, економічне), алгоритм дії суб’єктів взаємодії що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та як протидіяти домашньому насильству.