З Днем фізичної культури!

Дата: 11.09.2021 06:00

Шановні працівники фізичної культури і спорту громади!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

У день професійного свята бажаю вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                               Людмила ПРОКОПЕЧКО