Зустріч в рамках проєкту "Долучайся. Взаємодій. Створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля"

Дата: 18.09.2021 16:01

18 вересня, у Всесвітній день прибирання, у Доброславі відбулася зустріч представників молодіжної екологічної команди Доброслава з проєктним асистентом #МОМ Віталієм Зінов'євим в рамках проєкту "Долучайся. Взаємодій. Створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля".

Планували провести толоку, тим самим долучившись до Всеукраїнської акції з прибирання, однак, на жаль, погода завадила нам. Однак, не зважаючи на погодні умови, зустріч вийшла продуктивною, обговорили ідею проєкту нашої команди, способи її реалізації, майбутні плани. Не лише розповіли нашому гостю про Доброслав і успішно реалізовані в ньому ініціативи, а й продемонстрували все наочно, провівши пану Віталію маленьку екскурсію парками Доброслава. Сподіваємося, що наша команда потрапить до списку переможців конкурсу "Долучайся. Взаємодій. Створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля» від #МОМ і отримає грант на втілення прекрасної ідеї екологічного спрямування.