Джура

Дата: 27.09.2021 18:30

23-26 вересня   2021 року юнаки та дівчата Доброславського НВК «ЗОШ        І-ІІІст – гімназія» , наші юні джури,  брали  участь в обласному таборуванні "Редут Одещина 2021" на базі ДП "Український дитячий центр "Молода Гвардія" серед  закладів освіти територіальних громад  Одещини.

Головною метою проведення заходу була активізація роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та самосвідомості, набуття практичного досвіду, формування національної самосвідомості та колективного духу, закладання основи активної громадянської позиції та спонукання брати активну участь у державотворчих процесах.                             Важливо відзначити, що стає доброю традицією залучення до заходів національно-патріотичного спрямування фахівців Оперативного командування "Південь" та ВГО "ПЛАСТ".  За  сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації захід проводив  КУ "Одеський обласний центр національно-патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді".     Таборування  проходило з дотриманням протиепідемічних норм,  всі учасники пройшли експрес-тест на антиген до корона вірусу SARS-CoV-2.

Бажаємо всім  успішного навчання, корисного спілкування та гарного настрою!