Засідання виконавчого комітету Доброславської селищної ради VIII скликання

Дата: 27.09.2021 18:31

Відбулося засідання виконавчого комітету Доброславської селищної ради VIII скликання, розглянуто всього 15 питань, серед яких :

- «Про роботу відділу організаційної та кадрової роботи Доброславської селищної ради за I півріччя 2021 року».

- «Про роботу відділу організації надання адміністративних послуг Доброславської селищної ради за I півріччя 2021 року».

- «Про роботу господарського відділу Доброславської селищної ради за I півріччя 2021 року».

- «Про надання матеріальної допомоги відповідно до Цільової програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Захист і турбота»».

- «Про затвердження мережі закладів освіти Доброславської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік».

- «Про внесення змін до Положення про порядок оплати та надання пільг по платі за навчання у комунальному закладі «Доброславська школа мистецтв Доброславської селищної ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету Доброславської селищної ради від 30.08.2021р №206».

- «Про реєстрацію пасік в селах - Трояндове, Улянівка».

- «Про присвоєння адрес житловим будинкам».

Та інші важливі питання життєдіяльності Доброславської територіальної громади.