14 жовтня - День захисників і захисниць України, та День Українського козацтва

Дата: 14.10.2021 00:01

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, які відзначаються щорічно 14 жовтня.

Це справжнє свято мужності й самовідданості. Це ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни,  військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Цього дня у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадують і бережуть світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави.  Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити Батьківщину.

Сердечно бажаємо всім  щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                                    Людмила Прокопечко