Зустріч 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу

Дата: 01.10.2021 14:12

20 та 21 вересня  2021 року Доброславська селищна  громада зустрічала 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу – наших героїв, що повернулися з зони  проведення операції Об’єднаних сил.

Слова вдячності військовим висловила голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко, «Дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, нашу Україну! Ми пишаємось вами, і віддаємо вашій мужності й сміливості шану й повагу»!

До привітального слова також приєднались виконуючі  обов’язки старост старостинських округів Ольга Чебаторьова, Євгенія Реконвальд, Олександр Стружак.

Запашні короваї, різні смаколики, сувеніри, квіти й теплі обійми з гарячими словами вдячності  вручали  школярі Кремидівської сільської ради спільно з командою Доброславської селищної ради

Слава героям і низький уклін!