Шкіряний м’яч

Дата: 13.10.2021 11:28

"Шкіряний м’яч" – це чудовий проект, який створює міцну основу для розвитку масового футболу в Україні

08 жовтня 2021 року в смт. Доброслав  на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу відбувся футбольний турнір  "Шкіряний м’яч "серед закладів загальної середньої освіти Доброславської ОТГ

"Шкіряний м’яч" – це наймасовіші футбольні змагання серед шкільних команд, які  проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в ЗЗСО, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу.  Його учасниками стали вісім команд: п’ять команд юнаків та три команди дівчат. За результатами змагань місця  розподілились таким чином:

юнаки   ЗОШ І-ІІІст.                                                      юнаки   ЗОШ І-ІІст.

1. Доброславська  ЗОШ                                                   1. Шомполівська  ЗОШ

2. Кремидівська   ЗОШ                                                    2. Вовківська  ЗОШ

3.Трояндівська ЗОШ

дівчата:

1. Трояндівська ЗОШ

2.  Доброславська ЗОШ

3.  Шомполівська ЗОШ

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам гри. Нових перемог!