World Cleanup Day

Дата: 19.10.2021 09:53

Українці разом з мільйонами активістів 190 країн світу вийшли на найбільшу екологічну подію року – Міжнародну акцію Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Цього року подія тривала з 18 по 26 вересня з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Громадяни долучилися під гаслом «Побачив? Прибери» на рекомендованих, індивідуальних та центральних локаціях. Свій внесок вніс і відділ економіки спільно з представниками молодіжної ініціативної групи Доброслава та отримав сертифікат учасника.