Робочий візит голови Одеської обласної державної адміністрації до Доброславської територіальної громади

Дата: 21.10.2021 16:40

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року, з робочим візитом Доброславську селищну раду відвідав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

В залі засідань селищної ради з дотриманням карантинних вимог відбулась зустріч голови облдержадміністрації з керівним складом Доброславської селищної ради та керівниками територіальних підрозділів органів державної влади, розташованих на території Доброслава. В ході зустрічі визначено основні проблеми громади, а також окреслено шляхи їх вирішення.

Після зустрічі Сергій Рафаїлович відвідав ряд соціальних обєктів, які розташовані в смт Доброслав: КНП «Доброславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», «Доброславський ДНЗ (ясла-сад) «Теремок», Доброславську дитячо-юнацьку спортивну школу та Доброславський НВК «ЗОШ I-III ступенів-гімназію».