Результати конкурсу на кращий літературний твір та твір образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти Доброславської територіальної громади

Дата: 25.10.2021 15:38

З метою  належного вшанування подвигу українських військовослужбовців та з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України у 2021 році, в рамках фестивалю «Пісні, народжені в АТО», Управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради з 24.09.2021р. по 08.10.2021р. було проведено конкурс на кращий літературний твір та твір образотворчого мистецтва серед учнів закладів загальної середньої освіти Доброславської територіальної громади.

У Конкурсі взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти, подано 64 роботи: Доброславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» (6 робіт), Трояндівська ЗОШ І-ІІІ ст. (7 робіт), Ониськівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (7 робіт), Шомполівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (8 робіт), Кремидівська ЗОШ І-ІІІ ст. (22 роботи), Вовківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (14 робіт).

Багато достойних робіт надійшло до Управління, довго радилося журі і врешті-решт прийшло до спільного рішення.

Перемогу у номінації «кращий твір образотворчого мистецтва» здобув ЄВГЕН ЛЮБЧЕНКО,  учень 9 класу Вовківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», за роботу «Козацькому роду нема переводу» (керівник Наумова Т.В.). Друге місце у номінації «кращий твір образотворчого мистецтва» розділили: КАТЕРИНА ГРУШЕЦЬКА, учениця 9-А класу Добросласького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», за роботу «Я маю рідну землю захистити», (керівник – Кирниченко В.В.) та РОМАН ЧЕБАН, учень 6 класу Ониськівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», за роботу «З надією про мир» (керівник Чебан І.П.). Третє місце у номінації «кращий твір образотворчого мистецтва» зайняли: ЄЛИЗАВЕТА ІВАНОВА, учениця 6 класу Шомполівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», за роботу «Бойовий похід» (керівник – Кривоносюк Т.В.); ПОЛІНА ТАРАН,  учениця 7 класу Вовківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», за роботу «Повертайся живим», (керівник Наумова Т.В.) та КАТЕРИНА ГОРІНОВА, учениця 9 класу Трояндівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «На варті миру» (керівник – Чекерес Л.І).

Перемогу у номінації «кращий літературний твір» здобула ТЕТЯНА КОСА, учениця 7 класу Трояндівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Мій тато – супергерой» (керівник – Сівакова О.В.). Почесне друге місце у номінації «кращий літературний твір» зайняв ОЛЕКСАНДР ІВАНОВ, учень 9 класу Трояндівської ЗОШ І-ІІІ ст., за роботу «Розмова з молодим ветераном», (керівник – Дегтяренко Т.В.).

Призери та переможці були нагороджені дипломами та дарунками.

Радіємо за творчі успіхи наших учнів та бажаємо подальших здобутків і перемог!

Євген Любченко «Козацькому роду нема переводу»

Катерина Грушецька «Я маю рідну землю захистити»

Роман Чебан «З надією про мир»

Єлизавета Іванова «Бойовий похід»