З Днем Української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 09:28

Шановні жителі Доброславської громади!

9 листопада — День української писемності та мови

Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчували її красу та мелодійність.

За нашу українську мову боролись, звеличували у своїх творах сини і доньки України - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини! Наша мова звучала вже у творах Нестора Літописця, «Слово о полку Ігоревім», «Посланні Володимира Мономаха» і Острозькій Біблії. Нашою мовою говорить серце і душа української землі.

У святковий День української писемності та мови хочу щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову. Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. Зі святом Вас!

Щастя Вам, добра та нових здобутків на благо нашої України!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                                    Людмила Прокопечко