Увага! Конкурс "Намисто роду"

Дата: 10.11.2021 10:08

Друзі ! запрошуємо вас до участі у конкурсі «Намисто роду»

Що це за конкурс?

Це дистанційний обласний огляд обрядових дійств. Тобто, це ті традиціїї, які зберігаються саме у вас, у вашій родині, у вашому селі. Це можуть бути родинні обряди, чи святкові дійства з піснями. Ми хочемо зберегти традиції і поширити їх, щоб наша молодь знала своє коріння.

Коли?

У листопаді, заявки приймаються до 26 листопада 2021р..

Для кого ?

Участь можуть брати аматорські колективи, любительські об’єднання, учнівська молодь та інші представники територіальних громад.

Як взяти участь?

Для цього треба заповнити заявку і надіслати відео на etnokonkurs@ukr.net

Умови проведення дистанційного обласного огляду обрядових дійств «НАМИСТО РОДУ»

1. Ці умови визначають загальний порядок організації та проведення дистанційного обласного огляду обрядових дійств «НАМИСТО РОДУ».

2. Мета огляду: виховання у людей різних вікових категорій, насамперед молоді, відповідального ставлення до відродження збереження та популяризації народних традицій,звичаїв та обрядів малої батьківщини, залучення до огляду мешканців територіальних громад.

3. Завданням огляду є:

- популяризація обрядових дійств різних національностей Одещини;

- виявлення та відродження народних обрядів;

- обмін досвідом серед керівників творчих колективів;

4. Оргкомітет огляду

До складу оргкомітету входять спеціалісти Одеського обласного центру української культури.

Оргкомітет приймає заявки на участь у обласному огляді «Намисто роду» з посиланням на відео (Link) обрядових дійств до 26 листопада 2021 року за e-mail адресою: etnokonkurs@ukr.net

Нагородження учасників огляду

Всі учасники нагороджуються дипломами, та подяками за участь у огляді обрядових дійств «Намисто роду».

Диплом - I-го ступеня;

Диплом - II-го ступеня;

Диплом - III-го ступеня;

Номінації: «Родинно-побутові обряди»; «Календарно-обрядові дійства»; «Народні обрядові дійства».

Відео-звіт про огляд обрядових дійств «Намисто роду», буде розміщений на інтернет-ресурсах Одеського обласного центру української культури: офіційному сайті та сторінці у фейсбуці.

?Заявка на участь

в дистанційному обласному огляді обрядових дійств

«НАМИСТО РОДУ»

ПІБ керівника, організатора________________________________________________ ________________________________________________________________________