Робоча зустріч працівників Центру надання соціальних послуг на тему "Насильству немає виправдання"

Дата: 30.11.2021 08:24

Фото без опису26 листопада 2021 року відбулась робоча зустріч працівників Центру надання соціальних послуг. Де за круглим столом обговорювались досить важливі та актуальні питання на теми: «Насильству немає виправдання», «Сила не для насилля», «Не дамо насильству шансу», «Кожна людина має право на життя, вільне від страху й насилля». Захід проведено у рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в Україні, яка стартувала з 25 листопада по 10 грудня.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.