ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 01.12.2021 15:00

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!

Вітаю вас з професійним святом − Днем працівників прокуратури!

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі.

Ваш професіоналізм і відданість обов’язку дозволять не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв’язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України.

В день професійного свята я адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Одещини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону. Зичу вам міцного здоров’я, довіри і поваги суспільства, добробуту та благополуччя!