З Днем Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2021 00:01

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Щиро вітаю вас із Днем Сухопутних військ.

Україна, поза всякими сумнівами, завжди буде вдячною вам за хоробрість, яку ви демонструєте щоденно. Обороняти державну незалежність, право народу бути господарем на своїй землі, самостійно обирати напрямки свого розвитку – це найпочесніше завдання, яке ви виконуєте добросовісно та успішно.

Пам'ять про наших захисників – це той моральний орієнтир, який не дозволить нам зійти зі шляху незалежності за будь-яких обставин.

Разом з усіма українцями впевнена, що воїни Сухопутних військ і надалі надійно стоятимуть на варті нашої свободи.

Дякуємо вам за службу! Слава Україні! З професійним святом вас!

З повагою,

Доброславський

селищний голова                                                                          Людмила Прокопечко