Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Доброславської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, додержання тиші в громадських місцях на території населених пунктів Добросла

Дата: 14.12.2021 14:11

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

рішення Доброславської селищної ради

«Про затвердження Правил благоустрою території,

та аналіз регуляторного впливу

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Доброславської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, додержання тиші в громадських місцях на території населених пунктів Доброславської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу даного проекту рішення.

З текстом проєкту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Доброславської селищної ради за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Доброслав, вулиця Київська, 77,   а також на сайті Приазовської селищної ради за електронною адресою https://dobroslavsrf-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 67500, Одеська область, Одеський район, смт. Доброслав, проспект 40-річчя Визволення, 1.