ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 20.12.2021 10:41

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із світлим святом – Днем Святого Миколая!

Саме цей день відкриває цикл новорічних та різдвяних свят, сповнених найтепліших почуттів і побажань, світла і надії.

Хочу у це свято милосердя, співчуття та турботи про ближніх побажати, перш за все, не забувати про тих, хто сьогодні найбільше потребує нашої уваги і допомоги, а найголовніше робити все задля того, аби всі діти були здорові та щасливі. Нехай, незважаючи на складні часи, маленькі українці відчують справжні сімейні цінності та любов.
Як очільник області хочу запевнити, що Одеська ОДА завжди сприятиме тому, аби кожна дитина мала свою сім’ю. Ми активно працюємо у цьому напряму, підтримуючи будинки сімейного типу.

Отже, хай Святий Миколай надихне на добрі вчинки і справи. У цей світлий, особливий для всіх  день хочу побажати всім вам, друзі, перш за все, здоров’я, а також добробуту і злагоди, віри в краще та миру.

З повагою голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький