ПРО ЗМІНУ РОЗМІРУ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Дата: 24.12.2021 09:12

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області  нагадує, що  Законом України від 15.12.2020  № 1082-ІХ «Про Державний бюджет України на 2021 рік» мінімальну заробітну плату  з 1 грудня 2021 року визначено в розмірі 6500 грн., у погодинному розмірі - 39,12 грн.

Таким чином, з  грудня 2021 року жодному працівнику, у тому числі у бюджетній сфері, не може нараховуватись заробітна плата менше 6500 грн. за повний місяць.

Оскільки збільшується розмір мінімальної заробітної плати, то автоматично збільшується розмір  максимальної  бази для нарахування єдиного социального внеску (далі — ЄСВ), яка з 1 грудня  становить 97500 грн на місяць.

Мінімальний розмір ЄСВ за кожного працівника, який має сплатити роботодавець, дорівнює 1430 грн.

Приватні підприємці також мають враховувати, що починаючи з грудня 2021 року вони сплачують ЄСВ за себе у розмірі не менше ніж 1430 грн. за місяць.

Роботодавці! Будьте уважними! Адже правильно та вчасно сплаченний ЄСВ  - це зарахований страховий стаж.