УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Підприємствам, установам та організаціям,

незалежно від форм власності,

які зберігають, транспортують,

реалізують та використовують у технологічних процесах

нафту та/або нафтопродукти

На виконання Закону України "Про відходи", розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року № 820-р "Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року", розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 117 "Про затвердження Національного плану управління відходами до 2030 року", постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року № 775 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій", листа Державної екологічної інспекції України від 16.11.2021 року № 13024/4.3/5-21, у відповідності до ст. 20-4 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", з метою удосконалення процесу локалізації та ліквідації розливів нафти та нафтопродуктів, усунення фактору довготривалого контакту (зменшення негативного впливу на навколишнє середовище) при аварійних розливах нафтопродуктів пропонуємо Вам розглянути питання щодо:

• придбання порошкоподібного біодеструктивного сорбенту (нафто поглинаючий сорбент), або аналогічного за властивостями препарату /засобу;
  • забезпечення на своїх об'єктах не знижувального об'єктового запасу вищевказаних реагентів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій пов'язаних з розливами нафтопродуктів;
  • розроблення планів реагування на аварійні ситуації з локалізації та ліквідації розливів нафти та нафтопродуктів.