ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 1390 від 23 грудня 2021 р. Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Дата: 26.01.2022 10:31

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 грудня 2021 р. № 1390

Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Установити, що додаткові угоди закладів торгівлі про приєднання до публічного договору про реалізацію пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020?2021 роках, укладені з Міністерством соціальної політики, діють до моменту підписання додаткових угод з Національною соціальною сервісною службою про приєднання до публічного договору про реалізацію пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020?2023 роках, розміщеного на офіційному веб-сайті Національної соціальної сервісної служби, але не довше ніж до 31 грудня 2022 року.

3. Національній соціальній сервісній службі протягом місяця з дня набрання чинності цією постановою розробити проект договору про взаємодію між Національною соціальною сервісною службою та акціонерним товариством комерційний банк “ПриватБанк” та укласти відповідний договір.

4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 1 цієї постанови, який набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ