Адміністративні послуги вдома. Дізнайтеся хто може скористуватися цією можливістю

Дата: 07.02.2022 09:51

Шановні жителі Доброславської громади!

Ми чули про проблему, коли певні категорії жителів громади не можуть дістатись у ЦНАП. Це люди старшого віку, люди із інвалідністю й ті, хто за станом здоров’я не може самостійно пересуватись.

Наш обов’язок – дбати про потреби таких людей. Тому ми маємо можливість надавати їм адміністративні послуги вдома.

У межах співпраці із швейцарсько-українською Програмою EGAP, наша громада має автоматизований комплекс «Мобільний кейс», який працює як віддалене робоче місце для адміністратора ЦНАП. Завдяки цьому обладнанню ми можемо виїжджати до людей і надавати адміністративні послуги вдома.

Хто може скористатись цією можливістю?

По-перше, жителі громади, яким більше вісімдесяти років.

По-друге, люди з інвалідністю першої групи. А також мешканці громади, які за станом здоров’я не можуть самостійно пересуватись. Зокрема ті, хто зараз перебуваєт на лікуванні.

Що треба, аби отримати послугу?

Перш за все ми маємо дізнатися, що людині така послуга потрібна. Для цього представник такої людини – це може бути родич або сусід чи соціальний працівник – має завітати до нашого ЦНАПу і лишити заявку на отримання адміністративної послуги вдома.

Працівники ЦНАПу проконсультують, перевірять, чи всі документи відповідають вимогам, і оформлять заявку. Після цього вони можуть взяти «Мобільний кейс» і виїхати до жителя громади, щоб надати йому адміністративну послугу.

От, власне, така абсолютно нескладна процедура.

Давайте разом подбаємо про наших найбільш вразливих жителів і зробимо їхнє життя простішим.