Пленарне засідання  чергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання

Дата: 10.02.2022 16:48

Сьогодні відбулось пленарне засідання  чергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання, затвердили ряд основних рішень, а саме:

1. Звіт селищного голови про роботу Доброславської селищної ради  за 2021 рік.
  2. Про надання згоди на прийняття спеціалізованого автомобіля VF1MAFESH 67713543 до комунальної власності Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області.
  3. Про внесення змін і доповнень до рішення Доброславської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 792-VIII «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради на 2022 рік».
  4. Про створення комунального некомерційного підприємства «Доброславський центр первинної медико - санітарної допомоги» Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області
  5. Про затвердження Програми розвитку культури в Доброславській територіальній громаді на 2022-2025 роки.
  6. Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах Доброславської селищної ради на 2022 рік.
  7. Про затвердження на 2022 рік «Програми розвитку комунальних підприємств Доброславської селищної ради, що надають населенню послуги у сфері житлово-комунального господарства: КП «Доброслав», КП «Кремидівська хвиля» та КП «Калина»».

Також прийнято  ряд рішень щодо земельних питань  Доброславської територіальної громади.