Зустріч з представниками Федерації боксу Одеської області

Дата: 29.11.2021 14:58

Федерація боксу Одесської області при підтримці президента Халіда Мусаєва продовжує серію відкритих тренувань, майстер-класів від Чемпіона Світу (Белград, Сербія 2021 рік) МСМК Захареєва Юрія.

26 листопада побували в Доброславській ДЮШС. Юрія та Гордієнка Олександра (представник Федерації боксу Одеської області) зустріли директор ДЮСШ Віталій Мірза, старший тренер з Еліте Михайло Серженюк та Євгеній Побережець.

Захареєв Юрій розповів про свої перемоги та важку роботу до їх досягнення. Чемпіон Світу поділився секретом техніки та перемоги на змаганнях. Його тепло зустріли вихованці спортивної школи, які отримали автографи та сфотографувалися з гордістю країни.

Дякуємо Юрієві за мотивацію майбутньому поколінню юних боксерів!

??????