Одеська область, Одеський район

В Доброславі пройшли обласні зональні змагання з волейболу

Дата: 23.02.2022 08:19
Кількість переглядів: 263

22 лютого 2022 року в спортивному залі Доброславського НВК відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед дівчат в рамках Спартакіади школярів. У змаганнях взяли участь три команди закладів загальної середньої освіти.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Переможцями турніру серед дівчат стала команда Доброславської ОТГ, друге місце посіла команда Курісовської ОТГ, а третє – дівчата Красносільської ОТГ. Команда Фонтанської ОТГ участі у змаганнях на взяла.

Забезпечивши видовищний волейбол.  путівку до фіналу здобула команда дівчат Доброславської  ОТГ. Ігри  принесли усім цікаві враження та неповторні емоції. Схвальними вигуками та дружніми оплесками вболівальники привітали своїх кумирів, побажали їм нових перемог і сильного командного духу!

А вже через декілька днів дівчата розпочнуть підготовку до обласних змагань серед школярів, фінальна частина яких пройде у нас в Доброславі  18-19 березня.