Видано розпорядження Одеської обласної військової адміністрації " Про підтримку морального духу та патріотичної свідомості населення"

Дата: 14.03.2022 12:29

Шановні мешканці Доброславської громади!

Останні події в нашій країні дають підстави стверджувати, що громадяни України виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з метою підтримки морального духу населення, високої патріотичної свідомості, любові до Вітчизни та запевнення в перемозі народу України в військовому протистоянні з Російською Федерацією видав розпорядження від 05.03.2022 року №68-А/2022 «Про підтримку морального духу та патріотичної свідомості населення».

Згідно з пунктом 1 розпорядження начальникам районних військових адміністрацій, сільським, селищним, міським головам:

1.1. Забезпечити розміщення Державного Прапору України на всіх об’єктах державної та комунальної власності;

1.2. Провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо підняття патріотичної свідомості та розміщення Державного Прапору України на об’єктах приватної власності;

1.3. Щоденно проводити огляд з приводу збереження, цілісності та охайності розміщених Державних Прапорів України.

Державний прапор України – символ, який згуртовує націю, уособлюючи її споконвічне прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Нехай завжди в наших серцях живе почуття гордості за нашу державу, а прапор майорить над мирною, щасливою і сильною країною. Разом до перемоги! Слава Україні!