Привітання з нагоди Дня українського добровольця

Дата: 14.03.2022 12:32

Шановна громадо!

У календарі знаменних дат нашої держави у нелегкий для українців час з’явилося свято – День українського добровольця. Саме добровольці на перший поклик Вітчизни першими стали на її захист. Сьогодні ми всі об’єднані однією метою – перемогти ворога та повністю звільнити Україну від окупантів. У цей нелегкий час кожен з нас вносить свій вклад у Перемогу.

Від усієї громади висловлюю глибоку подяку всім, хто несе військову службу, хто захищає українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям, усім, хто створює міцний тил нашим Захисникам. Ваші стійкість, витримка та самовідданість гідні для наслідування прийдешніми поколіннями.

З Днем українського добровольця! Мирного неба над Україною, міцного здоров’я всім, добробуту, витримки та стійкості духу. Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України! Слава українським патріотам!

селищний голова Людмила Прокопечко