До уваги громадян!

Дата: 18.03.2022 18:22

Шановні мешканці Доброславської громади!

Сьогодні вже 23 день повномасштабної війни в Україні. Наші захисники мужньо тримають оборону та дають потужну відсіч ворогу, показуючи, хто господар на цій землі. Але будь-яка війна не проходить без втрат. Всі ми знаємо, що є українські міста і села, де виникли надзвичайні ситуації, люди опинилися в надскладних умовах і є труднощі з евакуацією.

На сьогодні серйозної загрози наступу на Одеський регіон, в тому числі на територію нашої громади немає. Але в країні діє воєнний стан і ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Тому селищна рада має знати про загальну кількість людей, яких необхідно буде евакуювати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Інформацію ви можете надати депутатам селищної ради від своїх округів. Повідомте про можливість виїжджати власним транспортом або необхідність у використанні громадського транспорту.

Ще раз нагадуємо про готовність «тривожної валізи». Тримайте її на видному місці, а також передивіться, чи зібрані всі необхідні речі.

Дотримуйтесь правил під час повітряної тривоги! Зберігайте спокій!

Слава Україні!