ЕКОНОМІКА ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ

Дата: 23.03.2022 15:31

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області  повідомляє, що на сьогоднішній день ситуація в Одесі дозволяє повертатися до роботи фізичним особам, фізичним особам-підприємцям, юридичним особам для відновлення економічної діяльності. Цьому сприяє і зменшення терміну коменданської години. Незважаючи на війну, економіка повинна працювати.

Нагадуємо, що   страхувальники, які не можуть виконати покладені на них зобов`язання в умовах військового стану, звільняються від віповідальності, зокрема за несвоєчасну сплату податків та сборів та несвоєчасне подання звітності з будь-якого податку та сбору.

Разом з тим, Закон України № 2118-ІХ від 03.03.2022  “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування звітності у період дії воєнного стану” наголошує, що  такі обов`язки мають бути виконані страхувальником протягом трьох місяців після припинення або скасування військового стану в Україні.