Місяць війни: Що зробила президентська команда "Слуги Народу"

Дата: 24.03.2022 14:23

Минув місяць героїчного та незламного протистояння України російському агресору. Народні та місцеві депутати, голови громад та інші члени президентської команди «Слуги Народу» весь цей час займались не лише своїми прямими обов’язками.

Наші депутати служать в ЗСУ, долучаються до територіальної оборони та працюють задля перемоги за усіма можливими напрямками. Це і забезпечення захисників спорядженням, медикаментами та засобами захисту. Це і допомога вимушеним переселенцям – перевезення людей до безпечних місць, гуманітарна допомога, пошук житла, забезпечення продуктами харчування та ліками.

Що стосується основної роботи – попри воєнний стан, парламент країни та місцеві ради регулярно збиралися на сесії. На місцевому рівні виділялися кошти на тероборону, приймалися звернення до НАТО щодо закриття неба над Україною.

Верховна Рада ухвалила низку важливих законів, які спрощують та підтримують роботу бізнесу в умовах війни, посилюють обороноздатність держави, збільшують видатки на армію, передбачають фінансову підтримку громадянам.

Як ми всі об’єднались заради перемоги, дивіться у нашій інфографіці.