Начальник Одеської обласної військової адміністрації видав розпорядження про додаткові заходи правового режиму воєнного стану

Дата: 24.03.2022 15:03

Відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації від 23.03.2022 року № 119/А-2022 Про додаткові заходи правового режиму воєнного стану, керівникам підприємств, установ і організацій усіх форм власності, фізичним особам заборонено використовувати електронне комунікаційне обладнання, телевізійну, відео- і аудіоапаратуру, камери зовнішнього відеоспостереження, відеореєстратори, тощо, для фіксації:

- доріг загального користування;

- об’єктів загального призначення;

- об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, пунктів пропуску тощо;

- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони;

- геолокаційної візуальної прив’язки до місць виконання завдань військовими частинами (підрозділами) сил оборони;

- територіальної прив’язки бомбосховищ (місць укриття цивільного населення).