Оголошення щодо заборони спалювання сухої рослинності

Дата: 25.03.2022 15:17

З настанням тепла люди часто починають випалювати суху траву, очерет, чагарники, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно.

Рятувальники нагадують, що під час воєнного стану спалювання сухої рослинності в місцях загального користування, вздовж автомобільних, залізничних доріг, на пасовищах, в лісопаркових зонах та інших місцях може прирівнюватись до диверсії і за це підпалювачі можуть понести, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Будьте свідомими та пам'ятайте, що кожна дія має свої наслідки! Збережіть наш край від масових пожеж в екосистемах!