Одеська військова адміністрація просить долучитися до збору коштів до обласного фонду «Оборона Одещини»

Дата: 30.03.2022 08:41

Фото без описуОдеською обласною військовою адміністрацією прийнято розпорядження від 19.03.2022 № 111/А-2022 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VIІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік», яким передбачено створення цільового фонду «Оборона Одещини». Джерелами формування фонду є благодійні внески підприємств, меценатів та наших небайдужих громадян.

Зазначені кошти будуть спрямовані на обороздатність регіону, а також закупівлю екіпірування та оснащення для наших захисників.

Просимо максимально долучитися до збору коштів меценатів, підприємства, установи, організації, малий та середній бізнес, небайдужих громадян.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо прийти до перемоги!

Для зарахування зазначених коштів доводимо до вашого відома реквізити рахунку обласного бюджету по ККД 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади» для зарахування коштів до обласного фонду «Оборона Одещини»:

Код області: 15;

Населений пункт: Одеська область

Отримувач: ГУК в Од.обл./Одеська обл./50110000

Код отримувача: (ЄДРПОУ): 37607526

Банк отримувача : Казначейство України (ел. адм. подат.)

Номер рахунку (IBAN): UA238999980314161931000015001

Код класифікації доходів бюджету: 50110000

Найменування коду класифікації доходів бюджету: Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, фонд «Оборона Одещини».