Порядок дії населення у випадку евакуації

Дата: 31.03.2022 10:05

Фото без описуПорядок дії населення у випадку евакуації

Перед тим, як залишити житло, необхідно:

· зачинити вікна;

· вимкнути газ, воду і електрику;

· забрати продукти з холодильника.

З собою мати наступні документи:

· паспорт, свідоцтво про шлюб і народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інші документи.

З собою мати наступні речі:

валізу (рюкзак) з теплим одягом, постільною білизною, особистими речами і предметами гігієни, гроші, цінності, продукти харчування і воду на 3 доби. Загальна вага не повинна перевищувати 50 кг.

До валізи (рюкзака) прикріпити нашивку з позначенням адреси постійного місця проживання, прізвища евакуйованого і місця призначення. На одягу дітей мають бути нашивки з позначенням прізвища, імені та по батькові евакуйованого, року народження, адреси постійного місця проживання.

Виконувати усі розпорядження посадових осіб евакуаційних і евакоприймальних органів. Дотримуватись дисципліни та порядку на маршруті (на шляху руху на транспорті) і в районі розселення за новим місцем розташування.