В Одеському районі почала працювати цілодобова гаряча лінія «Ми на зв’язку / Мы на связи / We are in touch»

Дата: 31.03.2022 15:21

Фото без описуЗа розпорядженням начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука в Одеському районі почала працювати цілодобова гаряча лінія «Ми на зв’язку / Мы на связи / We are in touch», на яку можна звертатися з питаннями соціального захисту дітей, населення та внутрішньо переміщених осіб

"В умовах воєнного часу питання соціального захисту населення є найважливішим напрямком нашої спільної роботи. Люди мають відчувати турботу та отримувати підтримку, зокрема і інформаційну. Це важливо, адже жодна проблема кожної людини не має залишитись поза увагою влади. І ми працюємо над тим, щоб кожне питання було вирішено» - наголосив начальник ОдРВА Юрій Крук.

????З питань соціального захисту дітей :

Кристалова Олена Анатоліївна

????З питань соціального захисту населення та внутрішньо переміщених осіб.

Дубчак Анна Віталіївна