Долучайтеся до Всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Дата: 16.04.2022 11:28

Фото без описуШановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та жителі Доброславської територіальної громади!

Відповідно до Розпорядження селищного голови  від 25.02.2022 року № 29/2022-СР "Про двомісячник з наведення належного санітарного стану та благоустрою в населених  пунктах на території Доброславської селищної ради" на території Доброславської територіальної громади проводиться акція з благоустрою “За чисте довкілля” та День благоустрою території населених пунктів  «День довкілля 2022» — 16 квітня 2022 року.

Отже, для забезпечення екологічного добробуту жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти й порядку в громаді, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою та озеленення територій населених пунктів після зимового періоду запрошуємо вас долучитись до низки заходів з прибирання території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях та  господарських територіях.

Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Пам’ятайте: чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!