Роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з історії України

Дата: 16.04.2022 16:56

15 квітня 2022 року, команда Український центр оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з історії України.

Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО з історії України https://testportal.gov.ua/progist/. Ця частина охоплює теми, що передбачені у шкільному курсі цієї дисципліни.

Важливо, що в блоці НМТ з історії України будуть завдання bit.ly/3JKJmhN, що стосуються історичного періоду: «Історія України 1914 р.– початку ХХІ ст.». Ці теми були складниками ДПА у формі ЗНО з історії України.

Для самостійного тренування варто використовувати матеріали попередніх років bit.ly/3vpdnhM.

Докладніше: bit.ly/36gCo6q