НМТ і актуальні питання вступної кампанії 2022 року

Дата: 19.04.2022 20:07

19 квітня, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/810 долучився до ранкового ефіру Всеукраїнського телевізійного марафону «Єдині новини», під час якого розповів про актуальні питання вступної кампанії 2022.

Міністр пояснив, що національний мультипредметний тест – не заміна ЗНО, а фактично така ж перевірка знань, проте в іншому форматі.

«19 квітня завершується реєстрація на складання НМТ, але ми передбачаємо принаймні три сесії: основна, додаткова та спеціальна. Тобто буде 28 спроб двічі на день, всі бажаючі зможуть пройти національний мультипредметний тест для вступу до закладів вищої освіти України», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також він додав, що учасники матимуть лише одну спробу для складання тесту із зарахуванням результату, адже завдання НМТ базуються на тих предметах, які обов'язково вивчаються в межах шкільної програми.

«Після 22 квітня будуть оприлюднені методичні рекомендації щодо підготовки до кожної з дисциплін національного мультипредметного тесту. Стануть відомі і теми, на основі яких формуватимуться запитання», – повідомив Міністр.

Докладніше: bit.ly/3EsE2P4