Відбулось пленарне засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради

Дата: 11.05.2022 15:55

Сьогодні відбулось пленарне засідання позачергової сесії Доброславської селищної ради VIII скликання, на якому привітали депутатів з днем народження та затвердили ряд основних рішень, а саме:

1. Про виконання селищного бюджету Доброславської селищної ради за

І квартал 2022 року.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення Доброславської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 792 – VІІІ «Про селищний бюджет Доброславської селищної ради 2022 рік.

3. Про внесення змін до рішення Доброславської селищної ради від 29.03.2021 року № 237 «Про затвердження комплексної Програми «Безпечна Доброславська громада на 2021-2023 роки.

4. Про припинення шляхом ліквідації закладів освіти Доброславської селищної ради.

5. ряд рішень щодо земельних питань Доброславської територіальної громади.

Додатково на сесії було прийнято 2 рішення, а саме:

- «Про схвалення тексту звернення Доброславської селищної ради до керівників релігійних громад УПЦ МП на території Доброславської селищної ради».

- «Про схвалення заяви Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області щодо засудження збройної агресії росії проти України та підтримку територіальної цілісності України».