Привітання Доброславського селищного голови Людмили Прокопечко з Днем Європи

Дата: 21.05.2022 08:00

Дорога  громадо!

Прийміть вітання з нагоди Дня Європи! Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.

Цьогоріч  День  Європи в Україні особливий – ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом  Європейського Союзу.

Україна — це Європа!

Доброславський

селищний голова                                                     Людмила Прокопечко