Інформація щодо формування цивільного та пожежного захисту Доброславської територіальної громади
Шановні мешканці населених пунктів Доброславської селищної ради !
Запишись в добровольці з цивільного та пожежного захисту - допоможи громаді!
Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: гасінні пожеж, розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільного формування цивільного та пожежного захисту Доброславської територіальної громади.
Зазначене формування буде створено на тимчасовій основі Доброславською селищною радою. Бажаючі бути членами добровільного формування - записуйтесь в період з 24.05.2022 року до 01.06.2022 року в селищній раді!
Члени формування підлягають всім видам соціального захисту та страхування, крім заробітної плати – додаткову інформацію буде надано при зверненні!