До уваги громадян щодо дотримання заходів безпеки під час повітряної тривоги

Дата: 06.06.2022 10:05

Шановні мешканці Доброславської громади!

У зв’язку з загрозою ракетних ударів по Одеській області, закликаємо кожного з вас не ігнорувати повітряні тривоги та дотримуватися заходів безпеки.

Повітряну тривогу оголошують, коли сили протиповітряної оборони фіксують рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску ракет. Точне місце атаки ворога визначити важко, бо ракети можуть змінювати траєкторію польоту.

Як бачимо, ворог атакує не лише військові об'єкти та інфраструктуру, а й житлові будинки. Тому як тільки сповістили про тривогу – відразу перейдіть в укриття.

В громаді добре чути сирени в усіх куточках. Окрім того, функціонує додаток про повітряну тривогу та оперативно повідомляється про небезпеку в вайбер-групах та телеграм-каналах.

На жаль, ворог може нанести удари по області з метою посіяти паніку серед населення. Тому обовязково дотримуйтеся заходів безпеки і переходьте в укриття.

Бережіть себе та близьких! Виконуйте всі правила безпеки!