В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО САЙТ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВПО

Дата: 15.06.2022 11:57

За ініціативи Одеської обласної військової адміністрації та сприяння Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України створено Інформаційний сайт швидкого пошуку корисної інформації для внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного стану.

«На розробкою працювали представники громадського об’єднання «Українське місто». Метою цього інформаційного ресурсу є консолідація усієї необхідної інформації про основні нормативно – правові акти щодо державного захисту і гарантій надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, можливостей пошуку роботи, навчання, влаштування побуту, перелік органів державної влади, місцевих організацій та волонтерських центрів. Технічна підтримка та оновлення інформації на зазначеному інформаційному ресурсі здійснюватиметься уповноваженими структурними підрозділами облдержадміністрації на постійній основі» - зазначає заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

Більш детальна інформація про можливості зазначеного інформаційного ресурсу доступна за посиланням www.ukrainian.city/oblast/odeska

Також зручний доступ до інформаційного ресурсу можливо отримати відсканувавши QR код, розміщений на тематичному банері.