До уваги громадян щодо дотримання заходів безпеки під час повітряної тривоги

Дата: 16.06.2022 10:01

Шановні мешканці Доброславської громади!

Закликаємо кожного з вас дотримуватися заходів безпеки під час повітряної тривоги. По Одеській області залишається високий рівень загрози ракетних ударів.

Нагадуємо, що повітряну тривогу оголошують, коли є підтвердження запуску ракет. Точне місце атаки ворога визначити важко, бо ракети можуть змінювати траєкторію польоту.

Як бачимо, ворог атакує не лише військові об'єкти та інфраструктуру, а й житлові будинки. Тому як тільки сповістили про тривогу – відразу перейдіть в укриття.

В громаді добре чути сирени в усіх куточках. Окрім того, функціонує додаток про повітряну тривогу та оперативно повідомляється про небезпеку в вайбер-групах та телеграм-каналах.

На жаль, ворог може нанести удари по області з метою посіяти паніку серед населення. Тому обовязково дотримуйтеся заходів безпеки і переходьте в укриття.

Бережіть себе та близьких! Виконуйте всі правила безпеки!