Привітання голови Доброславської селищної ради Людмили Прокопечко з Днем державного реєстратора

Дата: 01.07.2022 08:34

1 липня в Україні відзначається День державного реєстратора! На державного реєстратора покладено відповідальне завдання — практичне виконання функцій і завдань щодо проведення державної реєстрації.

Бажаю Вам «безвідмовних» реєстраційних дій, привітних заявників та відсутності оскаржень Ваших рішень! Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

Доброславський

селищний голова Людмила Прокопечко