Інформація для мешканців громади щодо можливих перебоїв водопостачання

Дата: 01.07.2022 10:39

Фото без описуФото без описуЗгідно з  прогнозом Гідрометцентру ближчими днями очікується настання спекотної погоди. У зв'язку з цим  можливе значне збільшення спожвання води населенням, адже власники присадибних ділянок використовують її для поливу городів, в результаті чого тиск в мережі різко знижується, відбувається розбалансування гідравлічного режиму, що може призвести до перебоїв водопостачання. Прохання зробити запас води.

Велике прохання до всіх мешканців громади використовувати питну воду раціонально, при можливості використовуйте для поливу дощову воду та застосовуйте технології, які дозволяють заощаджувати воду, наприклад, крапельний полив. Дякуємо за порозуміння!