Привітання голови громади Людмили Прокопечко з 220-ою річницею селища Доброслав

Дата: 07.07.2022 08:06

Дорогі доброславці!

Сьогодні в цей прекрасний  літній день,  вітаю вас з   220-ою річницею селища Доброслав. День селища – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Сьогодні наш Доброслав – затишне, охайне, квітуче, гостинне селище, яке постійно розвивається та оновлюється. Примножуймо  й надалі здобутки нашої малої батьківщини   на радість дітям і онукам нашим, бо наше селище - невичерпна  криниця нашого родоводу

Хочу побажати рідній землі, а отже кожному з вас розквіту і процвітання,  волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

Саме у такі моменти ми відчуваємо у своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину. Це свято об’єднує усіх, кому дороге селище — його будинки, сквери, парки, його минуле і трудове сьогодення.

Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога і боронить і досі.

Нехай щастя і добробут живуть у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Бажаю усім міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах та починаннях, а селищу — процвітання, злагоди та добробуту. Перемоги і миру всім нам!

Щиро вірю, що  наступного року День селища ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!

Зі святом! Слава Україні!

Доброславський

селищний голова                                             Людмила Прокопечко