Сергіївська селищна рада збирає кошти для допомоги постраждалим від ворожого ракетного удару

Дата: 11.07.2022 14:30

Фото без описуШановна громадо!

До Доброславської селищної ради надійшов лист від голови Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровського району Анатолія Чередніченка з проханням про допомогу.

Вночі 01 липня 2022 року сталася жахлива трагедія. По території смт Сергіївка нанесено ракетний удар збройними силами російської федерації. Ворог вдарив ракетами Х-22 по дев’ятиповерховому житловому будинку та по базі відпочинку, в результаті чого постраждали мирні жителі (загинула 21 особа,  38 мешканців громади отримали поранення різного ступеня тяжкості).

За інформацією голови громади, постраждали більше 800 осіб, пошкоджено 26 багатоповерхових житлових будинків, дитячий садок, школу, будівлі загального користування, лінії електромереж.

Багато мешканців громади залишилися без даху над головою, без речей першої необхідності та умов для існування.

Для допомоги постраждалим Сергіївська селищна рада збирає кошти на цільовий фонд Сергіївської громади.

Бажаючим долучитися до збору коштів надаємо реквізити:

Отримувач: ГУК в Од.обл./смт. Сергіївка

Код ЄДРПОУ 37607526