Відбулось засідання виконавчого комітету Доброславської селищної ради

Дата: 22.07.2022 12:42

Відбулось засідання виконавчого комітету Доброславської селищної ради VIII скликання, прийнято ряд важливих рішень, а саме :

1. Заслухали начальників відділів, які прозвітували про роботу відділів Доброславської селищної ради за І півріччі 2022 року.

2. Про підсумки виконання селищного бюджету Доброславської селищної ради за I півріччя 2022 року.

3. Про додаткове визначення місць заборони куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, тютюнових виробів без їх згоряння та кальянів.

4. Про надання дозволу на вчинення правочинів

5. Про встановлення опіки.

6. Про надання матеріальної допомоги відповідно до Цільової програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Захист і турбота».

7. Також прийнято рішення на вимоги забезпечення виконання розпорядження голови (начальника) Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 29.06.2022 №370/А-2022

«Про деякі питання забезпечення порядку та безпеки громадян» на території Доброславської селищної ради.