В Доброславі проведено роботу з суб'єктами господарювання з питань дотримання законодавства про працю

Дата: 26.07.2022 08:33

В Доброславі 22 липня 2022року проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання з питань дотримання законодавства про працю.

До проведення активної роз’яснювальної роботи долучились головний інспектор відділу з питань трудових відносин Головного управління Держпраці в Одеській області Міхно Оксана Юріївна, в.о начальника відділу економіки,      перспективного розвитку територій, інвестицій та міжнародного співробітництва Доброславської селищної ради Іонова Тетяна Миколаївна, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Циганкова Ірина Миколаївна.

Підприємців попереджено  про недопустимість порушень в частині належного оформлення трудових відносин, які виявлятимуть під час проведення превентивної  роботи, з метою вжиття відповідних заходів реагування. Досягати спільної мети  – забезпечення ефективного контролю за дотриманням законодавства про працю бажано і можливо із залученням до цієї роботи представників місцевих органів ДПС, ПФУ, ЦЗ, ОМС тощо.